Haber

MNG AVM 1. Dart Turnuvası Sonuçlandı

MNG AVM 1. Dart Turnuvası sona ererken ödüller sahiplerini buldu.

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bocce ve Dart İl Temsilciliğinin düzenlediği MNG AVM sponsorluğunda düzenlenen dart turnuvası nefes kesti. MNG AVM’ye akın eden çocuklar, gençler ve yetişkinler Dart Turnuvası’nda madalya kazanmak için kıyasıya yarıştı. İki gün süren turnuvaya 300’ün üzerinde kişi katıldı. Bocce ve Dart İl Temsilcisi Vildan Danışık Koç ve EYS Dart Antrenörü Özkan Çağlar’ın gözetiminde gerçekleşen turnuvada hakemliği Mahmut Atmaca ve Mehmet Fatih Yalçın üstlendi. Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk ile Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Vahit Albayrak’ın izleyip açılışını yaptığı turnuva oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Yoğun ilgi gören turnuvada ödüller sahiplerini buldu.

Madalya sevinci yaşadılar

12-13 Ağustos 2023 tarihlerinde düzenlenen MNG AVM 1. Dart Turnuvası’nın yüzlerce katılımcısı arasında 13 Ağustos’ta gerçekleştirilen madalya mücadelelerinde 1. cins müsabakalarında dereceye giren 30 kişi ter döktü. Turnuvada şampiyon Ömer Faruk Yarbaşı oldu. Arda Kocaağa gümüş madalyanın sahibi oldu. Yağmur Koçak ve Merve Demirhan üçüncülük ve dördüncülük madalyalarını boyunlarına taktılar.

Katılımcılara madalya ve hediyeler

İlk dörtte yer alan yarışmacılara Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından madalya ve ikramları verildi. Turnuvanın sponsoru olan MNG AVM’nin desteğiyle beşinci olan Muhammet Kababaş, Abdullah Abacıoğlu, Yusuf Taha Demir ve Muhammet Yarbaşı’na da hediyeler verildi. Erzurum GSİM EYS Antrenörü Özkan Çağlar, Dart branşını tanıtmak, sevdirmek ve branşa hava katmak amacıyla MNG AVM’nin katkılarıyla 1. Dart Turnuvası’nı düzenlediklerini belirterek, turnuvayı bir klasik haline getirmek istediklerini söyledi. Genç teknik direktör turnuvaya katılan tüm katılımcıları tebrik ederken, desteklerinden dolayı Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne, MNV AVM Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Aydoğan Süer’e, yönetimine ve diğer sponsorlara teşekkür etti. Bocce ve Dart İl Temsilcisi Vildan Danışık Koç, çok keyifli bir turnuvayı geride bıraktıklarını belirterek, “Katılımcılara teşekkür ediyoruz. Turnuvaya katılım bizi çok mutlu etti. Görevlerini başarıyla yerine getiren hakemleri kutluyorum. EYS Antrenörümüz Özkan’a da teşekkür ediyoruz. Çağlar’ı özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu