Haber

Gülüç Millet Bahçesi 2024’e tamalanacak

AK Parti Kdz. Ereğli ilçe teşkilatı tarafından gerçekleştirilen “2023’e doğru şehir buluşmaları” programına katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Gülüç Belediye Lideri Gökhan M. Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Lideri Av. Saffet Bozkurt, Vilayet Genel Meclis Lideri Nejdet Karaveli ve vilayet genel meclis üyeleri ile birlikte “2023’e doğru şehir buluşmaları” programı çerçevesinde Gülüç Belediye Lideri Gökhan M. Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Gülüç Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerle AK Parti’nin hizmetleri ile öne çıkan bir belediye olduğunu ifade eden AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Belediye Başkanı gökhan Mustafa Demirtaş’ı tebrik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti tabir eden gülüç Belediye Lideri Gökhan M. Demirtaş ise maksatlarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı 2023 yılında yeniden yüksek bir oy oranı ile cumhurbaşkanı yapmak olduğunu söyledi. Başkan Demirtaş konuşmasında yaptığı çalışmalar hakkında da bilgiler vererek “Gülüç’te kıyımız yoktu. Gröeve geldikten sonra kıyı projemizin birinci etabını hayata geçirdik. Daha sonra da ikinci, etabını ve iki farklı kafeteryamızı yaptık. Artık toplumsal tesisilerimizde gençlerimiz, yaşlılarımız gelip hoş vakit geçiriyorlar. Türkiye’de bir birinci olarak kano kulübümüz kurduk. Burada hem ulusal hemde memleketler arası kano kürek yarışları yapılacak. Tıpkı vakitte bölgemizdeki gençlerimize kano kürek kulübünde spora yönlendireceğiz. 22 dönüm bir alana Millet Bahçemizi yapıyoruz. Taş duvarlarını, barbekülerini, kamelyalarını yaptık. Projemiz bir sene içerisinde bitmiş olacak. Sağolsunlar bakanlıklarımız projemize takviye veriyorlar. Bununn üzere daha bir çok projemizi hayata geçirdik ve hayata geçirmeyede devam ediyoruz” dedi.

AK Parti teşkilatları ve milletvekilleri ile ahenk içerisinde çalışıp istedikleri takviyeleri aldıklarını söz eden Demirtaş, 2023 seçimlerinde cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı en yüksek oyla yine Cumhurbaşkanı yapmak için canla başla çalışacaklarını söyledi. – ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu