Haber

Dilan Polat ve Engin Polat Davasında Kritik Bir Gelişme Yaşandı!

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çiftini sarsacak bir karar daha alındı! Sabah’tan Seda Nur Günaydın’ın haberine göre, Dilan ve Engin Polat’ın tutukluluğuna yapılan itiraz reddedildi. Detay…

Kaynak:https://www.sabah.com.tr/galeri/magaz…

Lüks hayatlarını her fırsatta bizlere gösteren Dilan Polat ve Engin Polat çifti, geçtiğimiz aylarda MASAK’ın radarına yakalanmış ve ardından tutuklanmıştı.

Aralarında Dilan Polat ve Engin Polat’ın da bulunduğu çok sayıda kişi, “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesine Dair Kanun, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Yönetmeliği’ne aykırılık” suçlamasıyla cezaevinde bulunuyor. soruşturma devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Polat çiftinin avukatı Sevinç Horoz, Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasına itiraz ederek tahliyelerini talep etmişti.

Sabah’tan Seda Nur Günaydın’ın haberine göre Sulh Ceza Hakimliği bu tahliye talebini reddetti!

Belge, talebin değerlendirilmesi için İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderildi.

Avukat Sevinç Horoz müvekkillerinin tutuklanmasına şu paylaşımla tepki gösterdi! ?

Dilan Polat, Engin Polat ve Engin Polat’ın babası Sezgin Polat; Banu Parlak’ın güzellik merkezine düzenlenen saldırının “azmettirici” oldukları iddiasıyla dün bir kez daha tutuklandılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu