Haber

YETERLİ Parti’de şok istifa sonrası itiraf: Partinin içini gördüm

HDP 7 koalisyon ortağı UYGUN Partisi son dönemde istifa şokunu yaşıyor. Pelin Gündeş Bakır, ÂLÂ Partisi ile yollarını ayıran son isim oldu.

“ÇİRAY: ÇOK DÜŞÜYORUZ, KURTARAMIYORUZ”

İYİ Parti Genel Lider Başdanışmanı Aytun Çıray, 7’li koalisyonda yaşanan liste krizleri sonrası yaptığı paylaşımla partilerinin barajın altında kaldığını itiraf etti. Çıray geçen gün İYİ Parti’nin içinde bulunduğu durumu “Çok bunaldık, toparlanamıyoruz” diyerek özetlemişti.

PELİN GÜNDES BAKIR: ÂLA PARTİ’NİN İÇİNİ GÖRÜYORUM

İYİ Parti’de bir süredir siyasetin içinde olan Pelin Gündeş Bakır da partisinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. İçini gördükten sonra böyle bir partide siyasete bulaşmak istemiyorum” dedi. Bakır, “Kesinlikle iyi partiyi desteklemiyorum” dedi. söz konusu.

“BÖYLE BİR PARTİ İÇİNDE SİYASET YAPAMAM”

Bakır yaptığı paylaşımda, “Kamuoyuna duyuru: İYİ Parti’den istifa ettim. İYİ Parti’yi kesinlikle desteklemiyorum. İşin içini gördükten sonra böyle bir partide siyaset yapmak istemiyorum. Adımın kullanılmamasını rica ederim. Bazı vatandaşlarımız iyi partiden istifa ettiğimi duymadıkları için bu bilgilendirmeyi yapmak mecburi oldu.” ifadelerini kullandı.

YAVUZ AĞIRALİOĞLU: TERÖRÜN GÖLGESİ MASAYA YÜKLENDİ

İYİ Parti’de kritik görevlerde bulunan Yavuz Ağıralioğlu da ürkütücü açıklamalarda bulunarak, “Kurduğumuz masa pusuya düşürüldü, terörün gölgesi masaya düştü” diyerek partisinden istifa etti.

mudurnu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu