Haber

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Zonguldak’ta Yapımı Devam Eden Yolları İnceledi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Zonguldak’ta yapımı devam eden yollarda incelemelerde bulundu. Köylülerle kıraathanede oturup sohbet eden Bakan Uraloğlu, valilik ve belediyeyi ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, kentte yapılan çalışmaları yerinde incelemek ve bir dizi ziyarette bulunmak üzere sabah saatlerinde Zonguldak’a geldi. İlk olarak Devrek ve Ereğli ilçesi ortasındaki karayolunda incelemelerde bulunan Bakan Uraloğlu’na il protokolüne Vali Mustafa Tutulmaz, AK Parti milletvekilleri Muammer Avcı, Saffet Bozkurt, Ahmet Çolakoğlu eşlik etti. Bakan Uraloğlu daha sonra Armutlucuma köyündeki kahvehanede köylüler ve muhtarlarla sohbet etti. Bakan Uraloğlu’na köylüler tarafından gözleme ve ayran ikram edildi. Bakan Uraloğlu daha sonra Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret etti. Bakan Uraloğlu, Vali Tutulmaz’dan kentte yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Tutulmaz, Bakan Uraloğlu’na madenci feneri hediye etti.

Bakan Uraloğlu daha sonra Zonguldak Belediyesi’ne geçti. Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Bakan Uraloğlu’na Devrek bastonu hediye etti. Bakan Uraloğlu, programları kapsamında 2023 İl Buluşmaları kapsamında bir otelde partili ve iş insanlarıyla görüşmeye gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu