Haber

The Witcher Remake geliştiricisi yeni oyununu duyurdu

11 bitlik stüdyolar tarafından yayınlanacak olan yeni RPG oyunu The Thaumaturge, 20. yüzyılın başında Varşova’da geçecek. İzometrik bir görünüme sahip olan oyun, taktiksel savaşlar, karakter geliştirme özellikleri ve araştırma mekanikleriyle dolu olacak.

THAUMATURGE AÇIKLANDI

Witcher’ın Yeniden Yapımı Geliştirici Fool’s Theory tarafından geliştirilen karanlık fantezi izometrik rol yapma oyunu The Thaumaturge’den oynanış görüntüleri yayınlandı. Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyun, oyunculara Varşova’nın soğuk iklimini yakından hissettirecek.

THA THAUMATURGE KONUSU

Sayısız farklı kültürü içinde barındıran XX. Ahlaki açıdan belirsiz seçimler yapmak zorunda kalacağınız, yüzyılın başlarında Varşova’da hikaye odaklı bir RPG. Sadece Bağlayıcıların gerçekten algılayıp kontrol edebildiği olağanüstü varlıklar olan Salutor’lar da bu dünyanın bir parçasıdır.

Yıl 1905. Varşova şehri, Çarlık Rusya’sının boyunduruğu altındadır. Nüfusu ise farklı kökenlere, görüşlere ve inançlara sahip, çoğu zaman çıkar çatışması olan çeşitli kümelerden oluşuyor: Rus askerleri, Yahudi tüccarlar, Polonyalı kasaba halkı ve kaçaklar… Tüm bu koşullara rağmen şehir, yoğun bir metropoldür. Yüksek sosyete ile nefes kesici bir partiye katılan bir kişi daha sonra Praga semtinin arka sokaklarında gasp edilebilir. Bir yanda büyük umutlar ve hayaller barındıran bu şehir, diğer yanda karanlık arzuların yuvasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu