Teknoloji

Tesla Cybertruck, Türkiye’ye Geldi [Video]

Tesla’nın sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken elektrikli kamyoneti Cybertruck, geçen yılın sonlarından beri Kuzey Amerika’da yollardaydı. Yakın zamanda ise önemli bir gelişme yaşanmıştı. Şirket, Cybertruck için Avrupa ve Orta Doğu’da turlar düzenleyeceğini ve otomobili tanıtacağını belirtmişti.

Aslında geçen hafta çıkan bilgilerde Avrupa turunda Türkiye’nin yer almayacağı görülmüştü. Tesla Türkiye’nin ise bunun için devreye girdiği ve aracı ülkemize getirmeye çalıştığı ifade edilmişti. Şimdi ise bunun sonuç verdiği ortaya çıktı. Tesla Cybertruck, Türkiye’ye geldi.

Cybertruck Türkiye’de

https://twitter.com/twitter/status/1787540074747281608

*Videoyu görüntüleyemiyorsanız buradaki bağlantıya tıklayın.

Aslında Cybertruck’ın görüntüleri ilk olarak dün ortaya çıktı. Sosyal medyadan gelen paylaşımlarda, aracın İstanbul Havalimanı’nda görüldüğü belirtildi ve bir video paylaşıldı. Ancak bir doğrulama gelmemişti. Bugün gelen bilgiler, gerçekten ülkemize giriş yaptığını ortaya koydu.

Otomobil içerikleriyle tanıdığımız Doğan Kabak, hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Cybertruck’ın Türkiye’ye geldiğini doğruladı. Kabak, “Tesla Cybertruck ülkeye giriş yaptı.” ifadeleriyle paylaştığı videoda otomobilin yakından görüntülerini bizlerle buluşturdu.

Cybertruck’ın Avrupa ve Orta Doğu turu 2 ay kadar sürecek. Türkiye’ye gelen aracın İstanbul’da ne zaman ve nerelerde sergileneceğini henüz bilmiyoruz. Bilgi geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Peki Cybertruck ülkemize gelse fiyatı ne kadar olurdu?

habersincan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu