Haber

Özlem Çerçioğlu: ‘İki kırmızı çizgimiz var: Bayrak ve vatan’

Millet İttifakı‘Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aydın Atatürk Kent Meydanı’ndaki mitinginde konuşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Her zaman söylerim, iki kırmızı çizgimiz vardır: Bayrak ve vatan.”

13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun Aydın mitinginin açılış konuşmasını Önder Çerçioğlu yaptı. Çerçioğlu, “14 yılda Aydın’da hiçbir çocuk aç yatmadı, biz varız diye kimse üşümedi. Türkiye’nin en başarılı belediye başkanları bizim belediye başkanlarımızdır. Biz her zaman vatandaşımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. “

Bugüne kadar her zaman çiftçinin ve köylünün yanında olduklarını kaydeden Çerçioğlu, “Özellikle kadın kooperatiflerimize tam destek verdik. Kadın kooperatiflerimizin ürettiği ürünleri ilçemizdeki 13 Halk Ege Et şubemizde sizlerle buluşturduk. Kadınlarımız bu gelirleri başta kız çocukları olmak üzere çocuklarının eğitiminde de kullandılar. Biz hep söylüyorum iki kırmızı çizgimiz vardır, bayrak ve vatan gibi birçok sosyal belediyecilik uygulaması gerçekleştirdik” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

haber-atabey.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu