Haber

İzmir Narlıdere’de sorunlara hızlı çözüm

İZMİR (İGFA) – İzmir’in Narlıdere ilçesinde belediye hizmetlerini süratli ve faal bir biçimde sunmak için irtibat kanallarını etkin bir formda kullandıklarını söyleyen Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, WhatsApp İrtibat Sınırımız vakit kaybını tedbire ve yurttaşlarımızla irtibatı güçlendirme noktasında kendilerine büyük kolaylık sağladığını söyledi.

Vatandaşların bulundukları bölgeden taleplerini, fotoğraflı yahut görüntülü olarak belediyemize gönderme imkânı yakaladığını söz eden Lider Engin, “Böylece istek ve şikâyetlerin ilgili ünitelere çarçabuk aktarılması sağlanıyor ve üretilecek tahlilin mühleti de kısalıyor. WhatsApp İrtibat Sınırı ile birebir vakitte vatandaşlarımızın belediye ile kaynaşmasını sağlıyoruz. Misyona geldiğimiz gün dediğimiz üzere Narlıdere’yi Narlıdereliler ile birlikte yönetiyoruz” dedi.

2 BİN 700 BAŞVURU

Hayata geçirilen WhatsApp Bağlantı Hattı’na 2022 yılının Mayıs ve Ekim ayları ortasında 2 bin 700 müracaat yapıldığı ve bu süreçte, talep ve isteklerin büyük bir kısmı kısa müddette tahlile kavuşturulduğu kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu