Teknoloji

Elden Ring’in Mobil Versiyonu Geliştiriliyor

Ortalıkta dolaşan bir söylentiye göre, eldeki yüzük Taşınabilir bir sürümü geliştirilmektedir. Proje Çinli oyun devi Tencent tarafından yönetildi. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Mobile Legends: Bang Bang ve Attack on Titan İşbirliği Açıklandı


FromSoftware stüdyosunun bir önceki çalışması Elden Ring, Şubat 2022’de PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunuldu. Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan açık dünya rol yapma oyunu, Game of the Game seçildi. The Game Awards’daki yıl aynı yıl gösteriliyor. Yılın Oyunu ödülünü en çok kazanan oyun rekorunu elinde bulunduran Elden Ring’in taşınabilir versiyonu da gelecek gibi görünüyor.

Elden Ring’in Taşınabilir Versiyonu Geliyor mu?

Konuyla ilgili bilgisi olduğu düşünülen kişilerin aktardığı bilgilere göre Tencent, yaşlanan oyun stoğunu yenileme arayışı içindeydi. Bunu ünlü bir oyunla yapmak istiyordu. Bunun Elden Ring için mükemmel olacağı düşünülüyordu.

Çinli oyun devi, oyununun lisanslarını satın aldıktan sonra ilk örnek üzerinde çalışmaya başlamak için küçük bir ekip kurdu. Ancak kaynaklara göre kaydedilen adım daha yavaştı.

Şu anda FromSoftware veya Tencent tarafından yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor. Kaynakların basına konuşmasına izin verilmediğinden bilgiyi aktaran kişilerin isimleri gizli tutuluyor. Ancak henüz resmi bir açıklama gelmediğinden dolayı verilen bilgilerin şimdilik söylenti olarak kalmasında fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu