Haber

Dilan Polat, Dışarıda Yardım Ettiği Alya Bebek ve Annesine Yazdığı Mektupta Bağışa Devam Edilmesi Çağrısında Bulundu

Cezaevinde bulunan Dilan Polat, son dönemde yine gündemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Dilan Polat bu kez dışarıdayken yardım ettiği Alya bebek ve annesine yazdığı mektupla gündeme geldi. Dilan Polat, takipçilerinden bağış yapmaya devam etmelerini istedi.

Detay…

Gösterişli hayatlarıyla adından söz ettiren Dilan ve Engin Polat çifti artık isteseler de istemeseler de herkes tarafından tanınıyor. Çünkü ünlü ikili gündemden hiç düşmüyor.

Bildiğiniz gibi lüks ve şatafatlı hayatlarıyla öne çıkan çift, geçtiğimiz aylarda kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlarından tutuklanmıştı.

Dilan ve Engin Polat çifti, tutuklanmalarına rağmen dışarıda oldukları zamanki kadar konuşulmaya devam ediyor.

Herkes ünlü çiftin ne zaman çıkacağını meraklı gözlerle beklerken Polat, her fırsatta mutlaka içeride kaldıklarını belirtiyor.

Bildiğiniz gibi Dilan Polat sık sık sevdiklerine mektup gönderiyor. Mektuplarında çocuklarını çok özlediğini, onların kusursuz olduğunu, yeterli olmadıklarını yazıyor…

Dilan Polat bu kez cezaevine girmeden önce yardım ettiği Alya bebek ve annesine yazdığı mektupla gündeme geldi.

Mektubuna “Güzel bebeğim Alya… Kampanyanı yarım bırakmak istemem” diye başladı. diyerek sözlerine başlayan Polat, takipçilerinden Alya’ya desteklerini sürdürmelerini istedi.

Alya’nın annesinden sadece çocuklarına kavuşmak için dua etmesini isteyen Polat, “Artık ne gücüm ne de sabrım kaldı.”

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu