Haber

CHP Hatay İl Başkanı Hakan Tiryaki: Kendi Yaralarımızı Sarıyoruz

CHP’li HatayCHP’de koordinasyon toplantısı yaptı Hatay İl Başkanı Hakan Tiryaki, “Genelkurmay yöneticilerimiz, diğer büyükşehir belediyelerimiz, ilçe belediyelerimiz burada. Hatay için emek veren, depremzedelerimizin yanında olan herkese teşekkür ediyoruz.

CHP, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremin ardından Hatay Büyükşehir Belediyesi Afet Kriz Merkezi’nde koordinasyon toplantısı yaptı. Toplantıya CHP Hatay İl Başkanı Hakan Tiryaki, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, belediye başkanları, milletvekilleri ve parti yöneticileri katıldı.

Depremzedelerin ihtiyaçlarının da ele alındığı toplantıda, depremin ilk üç gününde Hatay’da arama kurtarma çalışmalarında önemli sıkıntılar yaşandığına dikkat çekildi. Belediye başkanları ve Hatay milletvekilleri, ilçelerin başta çadır, konteyner, gıda ve hijyen ekipmanları olmak üzere acil ihtiyaçları olduğunu vurguladı.

“HATAY’A KATILAN DEPREM MAĞDURLARIMIZA ÖNERİDE BULUNAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Çeşitli görev taksimlerinin yapıldığı toplantının ardından değerlendirmede bulunan CHP Hatay İl Başkanı Hakan Tiryaki, şunları söyledi:

“Vatandaşlarımızı toprağa verdikten sonra teşkilat olarak hızla sahada göreve başladık. Sayın Cumhurbaşkanımız deprem bölgemize üç kez geldi. Genel Müdürlüğümüz, diğer büyükşehir belediyelerimiz, ilçe belediyelerimiz burada. Emek veren herkese Hatay için teşekkür ediyoruz. ve depremzedelerimizin yanında yer aldık.Teşkilatımız “Yönetici ve üyelerimiz, milletvekillerimiz ve liderlerimizle el ele çalışıyoruz. Kendi yaralarımızı iyileştiriyoruz. Bundan sonra hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını çok daha hızlı bir şekilde karşılayacağız.”

Kaynak: ANKA / Yerel

bogazliyanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu