Haber

Bikinisinin arkasını açan Burcu Esmersoy’dan fizik şov! Gören sinir krizi geçirir: “Sen bu sporu yapıyorsun”

2 Ekim 1976 İstanbul doğumlu Burcu Esmersoy, Beşiktaş Lisesi’ni ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nü bitirdi.

New York Üniversitesi’nde “Ağırlama, Turizm ve Spor İşletmeciliği” eğitimi alan Burcu’nun hayatı hoşluk yarışmasıyla değişti.

1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil etti ve “Miss Friendship” oldu.

Bu sayede hayatı değişen Burcu Esmersoy, spor spikeri olarak yoluna devam etme kararı aldı ve uzun süre kanallarda boy gösterdi.

Türkiye’nin önde gelen kanallarında yayın yapan Esmersoy, şimdi de rotasını sosyal medyaya çevirdi.

Sosyal medya ve Youtube üzerinden hayranlarıyla buluşan Esmersoy, son pozuyla beğeni rekorları kırdı.

Yaz sezonunu açan ve mükemmel fiziğini sergileyen Burcu Esmersoy’a sosyal medyadan yorum yağdı.

İşaret nefes kesici

Burcu Esmersoy, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla gündem oldu. Teknede yatan güzel kız, bikinisiyle verdiği pozla sosyal medyayı salladı.

Bir markayla iş birliği için fotoğraf paylaşan Esmersoy, kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı.

Esmersoy, yaza merhaba deme pozu olarak algılanan gönderiye yorum yaptı. Varan için teşekkür etmek istiyorum 1′düşürüldü.

Ünlü makyöz Hidayet Korkmaz, Esmersoy’un fotoğrafına yorum yaptı. ‘Böyle bir keyfi yaratan Yüce Yaradan’a da minnettarız’Cevap büyük beğeni topladı.

ünlü isim takipçileri, ‘Artık iphone ekran fotoğrafınızı bununla değiştirmenin zamanı geldi’, ‘Çok tatsız’, ‘Ve hanımı Allah yarattı‘ yorumunu yaptılar.

seydisehir-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu