Haber

Başkan Sandal’dan anaokullarına ziyaret

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Ayda Bebek ve Elif Bebek kreşlerini ziyaret eden Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, bayram sevincini çocuklarla birlikte yaşadı. Öğrencilerle sohbet edip oyunlar oynayan Lider Sandal, “Belediye bünyesinde açtığımız kreşlerde geleceğin parlak bireyleri yetiştiriyoruz. En büyük bayramda yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

ÖĞRENCİLER MEMNUN, VELİLER UMUTLU
Eğitime yaptığı yatırımlarla fark yaratan Bayraklı Belediyesi bünyesindeki okul öncesi eğitim kurumları; Teknik donanımı, kaliteli ve teknolojik altyapısı, genç ve yetenekli eğitmenleri ile adeta bir özel okul gibidir. Milli Eğitim müfredatına göre eğitim veren ve modern yapısıyla veliler tarafından beğenilen eğitim kreşlerinde nitelikli ve nitelikli öğretmen kadrosu görev yapmaktadır. Bayraklı Eğitim Modeli ile çocukları geleceğe hazırlayan Bayraklı Belediyesi, Postacılar ve 75. Yıl mahallelerinde açacağı iki yeni kreş ile sona yaklaştı.

EĞİTİMDE BAYRAKLI MODEL
Lider Sandal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Ayda Bebek ve Elif Bebek anaokullarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Çocuklarla sohbet eden ve öğretmenlerden eğitim hakkında bilgi alan Önder Sandal, “Katılımcı, demokratik, çevreci ve bilimsel bir eğitim modeliyle çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Eğitim modelimiz ve her gelir düzeyine uygun ücretlendirme politikamızla Türkiye’ye örnek oluyoruz. Elif ve Ayda Bebek Anaokullarımızın ardından 75. Yılda Postacılar için yeni anaokullarımızı açacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu