Haber

BASK Başkanı Dr. Ömer Burç güven tazeledi

BURSA (İGFA) – BASK’ın Olağan Genel Kurul Toplantısı, üyelerin geniş katılımıyla Recital Tek Gayrimenkul Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Olağan Genel Heyet Başkanlığı’na Cemhan Yavuzerler, Katip Üyeliklere ise Caner Nuri Sönmez ve Murat Vatansever seçildi. Genel heyet, 2023 faaliyet raporu, 2023 muhasebe ve denetim raporları ile diğer gündem maddelerini okudu, müzakere etti ve oyladı. Tüm konuların oybirliğiyle kabul edildiği genel kurulda Yönetim ve Kontrol Kurulu üyeleri seçildi.

Tek listeyle yapılan seçimde mevcut lider Dr. Ömer Burç, güven oyu aldıktan sonra yeniden BASK başkanlığına seçildi.

GÜVENOYUNU ALDIK

BASK Lideri Dr., seçimin ardından bir teşekkür konuşması yaptı. Ömer Burç, “Sizlerin desteği ve desteğiyle bir dönem daha BASK başkanlığına seçildik. Bana ve yönetimime güvendiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz dönemde önemli faaliyetleri başarıyla hayata geçirdik. Her üyemizin buna maddi ve manevi büyük katkıları var. Bildiğiniz gibi bu yıl kulübümüzün 30. yılı. Kulübümüze yakışır bir yıldönümü etkinliği planlıyoruz. Her bir görüşünüz bizim için değerlidir. Adımıza ve tarihimize yakışır bir etkinliği gerçekleştireceğimize olan inancım tamdır. Bu dönemde yine başarılı çalışmalara, yarışlara, etkinliklere, sosyal sorumluluk projelerine imza atacağız. “BASK’ın adını yurt çapında çok daha fazla duyuracağız” dedi.

BASK’ta oluşturulan yeni Yönetim Kurulu’nda şu isimler yer aldı: “Ömer Burç, Gökhan Hacıbeyoğlu, Cemhan Yavuzerler, Ertan Uçar, Caner Nuri Sönmez, Murat Vatansever, Enis Göldeli, Özer Yavuz, Tolga Aktoprak, Uğur Kabal, Ramazan Gültaş, Eralp Fatih Çakın, Mehmet Berat Atagün, Burak Emre Bayraktar, Can Özkurt, Emre Kayıkçı, Banu Camuzcu

Denetleme Kurulu

Hüseyin Barış, Ali Can Gürsoy, Figen Göldeli, Hakan Sezgin, Alper Sarper, Fuat Sarper

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu