Ekonomi

Bank of America ve Starbucks ödül ortaklığını duyurdu

CHARLOTTE, NC ve SEATTLE – Bank of America (NYSE: BAC) ve Starbucks Coffee Company (NASDAQ: SBUX), ABD’deki müşterilerinin ek ödüller kazanmasına olanak tanıyan yeni bir ortaklık programı başlattı. Uygun Bank of America kart sahipleri artık banka veya kredi kartlarını Starbucks Rewards hesaplarına bağlayarak uygun alışverişlerde %2 nakit iadesi ve Starbucks’ta harcadıkları her 2 ABD Doları için bir Yıldız kazanabilirler.

Programa hem mevcut hem de yeni Starbucks Rewards üyeleri ve Bank of America kart sahipleri katılabilir. Katılmak için müşteriler hesaplarını BofA.com/starbucks veya starbucks.com/bofa adresinden bağlayabilirler. Ödüller, Starbucks hediye kartını yeniden yüklemek, önceden sipariş vermek veya ödeme sırasında uygulama aracılığıyla ödeme yapmak gibi uygun uygulama içi satın alma işlemleri yoluyla Starbucks’ta kullanılabilir. Toplanan Yıldızlar, ücretsiz içecekler, market alışverişi, ürünler ve kahve çekirdekleri dahil olmak üzere çeşitli Starbucks Ödülleri için kullanılabilir.

Bank of America’nın tüketici ve küçük işletme ürün stratejisi ve dönüşüm lideri Shikha Narula, yan kuruluşu müşterilerine bir şükran jesti olarak nitelendirdi. Benzer şekilde Starbucks’ın sadakat stratejisi ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Ryan Butz da ortaklığın Starbucks Rewards üyelerine daha değerli faydalar sağlamayı amaçladığını vurguladı.

Bu işbirliği, Bank of America’nın 2012’de başlatılan ve 45 milyondan fazla müşterinin uygun Bank of America kartlarını kullanarak seçilen fırsatlardan nakit geri kazanmasına olanak tanıyan BankAmeriDeals programının bir parçasıdır.

2009 yılından bu yana aktif olan Starbucks Rewards programının üye sayısı artmaya devam ediyor. Program, 2024 mali yılının ilk çeyreğinde 90 günlük süre içinde bir önceki yıla göre %13 artışla 34,3 milyon aktif üyeye ulaştı. Ayrıca ABD’de şirket tarafından işletilen mağazalarda Starbucks Rewards aracılığıyla yapılan işlem oranı da %59’a ulaşarak rekor kırdı.

Bu bilgi Bank of America ve Starbucks’ın basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu