Haber

AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, Gaziantep İslam İlim ve Teknoloji Üniversitesi’ni ziyaret etti

AK Parti Kümelenme Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyet, Gaziantep İslam İlim ve Teknoloji Üniversitesi’ni (GİBTÜ) ziyaret etti.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Gül’e Vali Kemal Çeber, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mesut Bozatlı, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin ve Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Osman Toprak eşlik etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gül, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin altyapı imkanlarının geliştirilmesi ve mevcut eksiklikleri ile özellikle uluslararası düzeyde katkılarının sağlanması konusunda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. il ve bölgede, ülkenin adında İslam kelimesi geçen tek devlet üniversitesi olduğunu söyledi. GİBTÜ’nün bilim ve teknoloji üniversitesi olmanın ötesinde farklı bir misyon ve vizyonla hareket etmesinin değerli olduğunu belirtti.

Vali Ceber ise GİBTU’nun misyonunun önemli olduğunu belirterek, üniversitenin hedefleri doğrultusunda sunacağı projeler ve üniversitenin bütünleşme ve işbirliğinin geliştirilmesi için her türlü desteği vereceklerini kaydetti. şehir her alanda.

GİBTÜ Rektörü Prof. Orta Doğu ülkeleri arasında yer alıyor ve dünya sıralamasında üst sıralarda yer alıyoruz.” sözlerini kullandı.

mihaliccikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu