Oyunlar

2022 Steam Oyuncu Retrospektifi Sizin Hakkınızda Ne Diyor?

2022’ye veda edip 2023’e merhaba dememize sayılı günler kaldı. Ertelenen maçlarla birlikte bölüm anlamında yine keyifli bir yeni yıl bizleri bekliyor. peki 2022 Buhar Oyuncu retrospektifi sizin için nasıl bir istatistik yaptı? Öğrenmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda PlayStation da böyle bir imkan sunmuştu ve yıl içerisinde kaç oyun oynadığımızı, kaç oyun oynadığımızı ve kaç kupa açtığımızı görebildik. Steam mağazasından emsal bir saldırı da geldi.

2022 Steam Gamer Retrospektifi Ayrıntıları

Mağazanın ana sayfasında aşağı kaydırdığınızda, Yılın Retrospektifi şeklinde bir bölüm göreceksiniz. Tercihen burada da bulabilirsiniz. Tıkladığınızda geride bıraktığımız yıla dair birçok ilginç detayı görebiliyoruz.

Toplamda kaç oyun ve demo oynadığınız, kaç tane yeni oyun aldığınız gibi detaylar var. Bunlara ek olarak, nadir olanlar da dahil olmak üzere kaç tane başarı açtığınızı ve arka arkaya maksimum kaç gün oyun oynadığınızı tarihleriyle birlikte görmek mümkündür.

Sayfanın biraz aşağısına indiğimizde Steam topluluğu ile performans karşılaştırmalarımız da yapılıyor. Örneğin hem yıl içinde çıkan oyunların hem de oynadığımız klasik oyunların yüzde kaçı. Bunların yanı sıra hangi türlerle ilgilendiğimiz, paylaşılan ekran görüntüleri, sunulan oyunlar, eklenen arkadaşlar, inceleme yazılarının sayısı ve daha pek çok detay yer alıyor.

Yukarıda bahsettiğimiz bölümlerin altında yıl boyunca en çok vakit geçirdiğimiz oyunların ve en çok oyun oynadığımız ayların detaylı analizlerine rastlıyoruz.

Sayfanın alt kısmında 2022 Steam Retrospektifinizi arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz farklı bir bölüm var. Hem yayınınızda hem de hikayenizde farklı boyutlarda görseller paylaşmanız mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu